23 Nisan Etkinlikleri Masa Tenisi Müsabakaları
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından 23 Nisan ve 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında organize edilen masa tenisi turnuvası ilçemiz okullarının katılımı ile kapalı spor salonunda gerçekleştirildi.
MASA TENİSİ TURNUVASI YAPILDI
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından 23 Nisan ve 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında organize edilen masa tenisi turnuvası ilçemiz okullarının katılımı ile kapalı spor salonunda gerçekleştirildi.İlçe Milli Eğitim Özel Büro’dan Cemal MARANGOZOĞLU ,Orhangazi Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Celalettin ŞANLI ve Okul Sporları İlçe Koordinatörü Çağlar KORKMAZ tarafından organize edilen etkinliklere toplamda 163 sporcu öğrenci katıldı.
Etkinlikler sonunda dereceye giren öğrencilere ödülleri 23 Nisan ve 19 Mayıs bayramları için yapılacak törenlerde verilecektir.
MASA TENİSİ MÜSABAKALARI SONUÇLARI
Minik Kızlar:
1-Azranur AY – Kurtuluş İlkokulu
2-Fatmanur TÜRK – Kurtuluş İlkokulu
3-Elif ÖZTÜRK – Cargill İlkokulu
4-Cemre ÖZTÜRK – Atatürk İlkokulu
Minik Erkekler:
1-Arda GÜLNAZ – Cargill İlkokulu
2-Alperen Can PARLAR - Cargill İlkokulu
3-Umut KÜÇÜKALİ – Atatürk İlkokulu
4-Mert BEŞER – Atatürk İlkokulu
Küçük Kızlar:
1-Rabia YUMAK – 75.Yıl Ortaokulu
2-Damla Nur SAKARYA – 75.Yıl Ortaokulu
3-Yağmur ÇALIKOĞLU – 75.Yıl Ortaokulu
4-Ayça TRAMPE – Alitekin Ortaokulu
Küçük Erkekler:
1-Tarık TINMAZ – 75.Yıl Ortaokulu
2-Hüseyin Eren AĞMİL - 75.Yıl Ortaokulu
3-Ahmet KAYA – İmam Hatip Ortaokulu
4-Abdurrahman KADI – İmam Hatip Ortaokulu
Yıldız Kızlar:
1-İdil Yaren BAYRAK – 75.Yıl Ortaokulu
2-Rabia DOĞAN – 75.Yıl Ortaokulu
3-Elif BEKTAŞ –Orhanbey Ortaokulu
4-Melike DEMİR – Tuna Ortaokulu
Yıldız Erkekler:
1-Batuhan CAVLI – 75.Yıl Ortaokulu
2-Nurullah GÖLBAŞI – 75.Yıl Ortaokulu
3-Ö.Faruk ÇAKMAKÇI –75.Yıl Ortaokulu
4-Ö.Buğra KELHÜSEYİN – 75.Yıl Ortaokulu
Genç Kızlar:
1-Nesrin ÖZYİĞİT – Ç.P.A.L.
2-Kader AYDIN – Erenler K.T.M.L.
3-Berra TABAKLAR – Anadolu Lisesi
4-Elif Tuğba ÖZTÜRK – Erenler K.T.M.L.
Genç Erkekler:
1-Selim BELİK – Süleymanşah A.İ.L.
2-Yavuz BELİK - Eyüp Topçu Anadolu Lisesi
3-Enes ÇİÇEK – Süleymanşah A.İ.L.
4-Furkan GÜNER – Anadolu Lisesi
Öğrencilerimizi ve sorumlu öğretmenlerini tebrik ederiz.