BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

3.Göz gazetesi sahibi İrfan Aydın´a mahkumiyet kararı

İlçemizde yayınlanan 3.göz gazetesi sahibi İrfan Aydın´a mahkumiyet kararı verildi.
3.Göz gazetesi sahibi İrfan Aydın´a mahkumiyet kararı

3.göz gazetesinin başyazarı ve sahibi İrfan Aydın, gazetesinin 10 mart 2016 tarihli baskısında Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KARATOSUN ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü hakkında asılsız ve seviyesiz iddialarda bulunduğu gerekçesi ile şahıs hakkında Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KARATOSUN tarafından açılan dava sonuçlandı.

Orhangazi Asliye Ceza Mahkemesinde devam eden dava geçtiğimiz günlerde sonuçlandı ve ilgili şahış, yapmış olduğu yalan haber ve iftiraları nedeniyle mahkum edildi.

Basın özgürlüğünü daima savunan bir kurum olarak, basın ilkeleri doğrultusunda yapıcı ve yol gösterici her türlü eleştiriye daima açık olduğumuzu, kamunun doğru ve tarafsız haber alma özgürlüğüne bağlı ve basın ilkeleri doğrultusunda görev yapan tüm basın kuruluşlarına ve basın mensuplarına her alanda destek vermeye devam edeceğimizi, görevini ve elindeki imkanları kamu yararına değil de kendi kişisel çıkarlarına alet edenlerle her alanda mücadeleye devam edeceğimizi bu vesile ile bir kez daha belirtir, "ilkeli ve dürüst" basın mensuplarına görevlerinde başarılar dileriz.

Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.