BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Alitekin İlkokulu Velilerine DynEd Sunumu Yapıldı

Alitekin İlkokulu  Velilerine DynEd Sunumu Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ilk ve ortaöğretimde öğrenim gören öğrenci velilerine DynED bilgilendirme sunumları çevrimiçi olarak yapılmaya devam ediyor..İlçe DynEd  Koordinatör Yardımcısı Semih Omaç'ın gerçekleştirdiği bilgilendirme sunumları, Alitekin İlkokulu velilerine  1 oturum şeklinde yapıldı.

 

Söz konusu sunumda velilerimize, DynEd'in ne olduğu, nasıl kurulup çalıştırıldığı ve DynED'i verimli çalışma gibi konularda bilgi verildi. Velilerin ilgi ile izlediği sunumda, Dyned ile ilgili gelen tüm sorulara ilgili görsellerle cevap verildi.İlçemizdeki DynEd ile ilgili çalışmalarda velilere yönelik yapılan sunumların, ilçedeki okullardan gelen talepler doğrultusunda devam ettirilmesi planlanıyor.

 

Toplantıya katılan velilerimize ve sunumda yardımcı olan Alitekin İlkokulu İngilizce öğretmeni Meral Engin'e teşekkür eder, tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

16-03-202116-03-2021

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.