BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk Ortaokulu Okul Aile Birliği´nden Teşekkür Ziyareti

Atatürk İlk/Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Filiz FİLİZ, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürmüz Sayın Hüseyin KARATOSUN´u makamında ziyaret etti. 
Atatürk Ortaokulu Okul Aile Birliği´nden Teşekkür Ziyareti

Atatürk İlk/Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Filiz FİLİZ, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürmüz Sayın Hüseyin KARATOSUN´u makamında ziyaret etti. Uzun bir süre boyunca Okul Aile Birliği başkanlığını yürüten Filiz FİLİZ, görevi boyunca desteğini esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KARATOSUN´a teşekkür etti. Öğrencisi okuldan mezun olduğu için Aile Birliği Başkanlığını bırakan Filiz FİLİZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri bunun bir teşekkür ve veda ziyareti olduğunu ancak eğitim ve öğretime destek vermeye, idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceklerini belirtti. 

İlçe Milli Eğitim Müdürmüz Sayın Hüseyin KARATOSUN ise şimdiye kadar gerçekleştirdikleri çalışmalar ve yaptıkları katkılardan dolayı Filiz FİLİZ başta olmak üzere tüm Okul Aile Birliği Üyelerine teşekkür etti. 

10-10-2017

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.