BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk Ortaokulunda Resim ve Tasarım Sergisi Açıldı

Atatürk Ortaokulu öğrencilerinin yıl içerisinde yapmış olduğu çalışmaların yer aldığı Resim ve Tasarım Sergisinin açlışı İlçe Kaymakamı Sayın Dr. Yalçın Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı jand. Yüz. Ali Kanber, Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kazım Karabacak tarafından gerçekleştirildi.
Atatürk Ortaokulunda Resim ve Tasarım Sergisi Açıldı

Atatürk Ortaokulu öğrencilerinin yıl içerisinde yapmış olduğu çalışmaların yer aldığı Resim ve Tasarım Sergisinin açlışı İlçe Kaymakamı Sayın Dr. Yalçın Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı jand. Yüz. Ali Kanber, Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Sancar ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kazım Karabacak tarafından gerçekleştirildi.

Atatürk  Ortaokulu Resim Öğretmenleri Dilek Bozkurt ve Zehra Kaya; Müzik Öğretmeni Mustafa Yılmaz; Teknoloji Tasarım Öğretmenleri Ayşe Gürel, fatma Küçük ve Filiz Şen yönetiminde tamamen öğrencilerin kendi beceri ve yetenekleriyle yapmış oldukları çalışmalardan oluşan Resim ve Tasarım Sergisi Protokol ve misafirler tarafından gezildi.

Serginin hazırlanmasında emeği geçen öğrenci öğretmen ve okul idaresine teşekkür ederiz. 

16-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-2018

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.