BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEBKA'dan İki Okulumuza Teşekkür Belgesi

BEBKA'dan İki Okulumuza Teşekkür Belgesi

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğünün belirlediği "Geleceğim Mesleğim" temasıyla Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde BEBKA tarafından "Girişimci Adımlar Yetkin Eller - GAYE" programı kapsamında düzenlenen Etkili Sunum Teknikleri Yarışmasına yapmış oldukları katkılarından dolayı okul olarak Orhangazi Çok Programlı Anadolu Lisesi  ve Orhangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi; öğrencilerden ise Aysu Üneç, Tolgahan Tıraka, Murat Nuralp ve Zahide Bakal Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü Belgelerini Orhangazi Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Necmi Kartal ve Orhangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Erol Türkyılmaz'a takdim ederek göstermiş oldukları başarıdan ve yapmış oldukları çalışmalardan dolayı kendileri tebrik etti.

04-12-202004-12-2020

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.