BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cerrahi Maskeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Karatosun Tarafından Teslim Edildi

Cerrahi Maskeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Karatosun Tarafından Teslim Edildi

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 Koronavirüsle mücadele kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün girişimleriyle Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde üretilen cerrahi maskeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bilal Kuzu tarafından Orhangazi Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Ferit Alaybeyoğlu ve Sağlık Kurulu Başkanı Dr. Ayça Gündüz'e teslim edildi.

Bu zor süreçte ellerinden gelen desteği vermek için böyle bir çalışmayı yaptıklarını söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun sağlık çalışanlarının zor şartlarda hayati bir görevi yerine getirdiklerini ifade ederek sağlık çalışanlarına Allah'tan güç, kuvvet ve kolaylıklar vermesini diledi. Orhangazi Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Ferit Alaybeyoğlu ve Sağlık Kurulu Başkanı Dr. Ayça Gündüz ise sağlık çalışanları tarafından en çok ihtiyaç duyulan maskeleri üretip bu anlamlı çalışmayı yerine getirdikleri için Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bilal Kuzu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun'a teşekkür etti.

Yapılan ziyaretlerde Orhangazi ilçesi nezdinde tüm vatandaşlarımızın evlerinde kalıp kendilerini izole etmelerini ve zorunda olmadıkça dışarı çıkılmaması gerektiği üzerinde duruldu.

02-04-202002-04-202002-04-202002-04-202002-04-2020

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.