BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çok Programlı Anadolu Lisesi Futbol Takımından Büyük Başarı

Orhangazi Çok Programlı Anadolu Lisesi Futbol Takımı Bursa Okul Sporları Turnuvasında finale kalıp Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanarak önemli bir başarıya daha imza attı.
Çok Programlı Anadolu Lisesi Futbol Takımından Büyük Başarı

Orhangazi Çok Programlı Anadolu Lisesi Futbol Takımı Bursa Okul Sporları Turnuvasında finale kalıp Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanarak önemli bir başarıya daha imza attı.

Geçen yılki elemelerde son anda kaçırdığı finali bu sene yakalayan Çok Programlı Anadolu Lisesi Futbol Takımı birbirinden çekişmeli maçlardan galip çıkarak ilimizi temsil etme hakkını elde etti.

Sonuçlar:

Orhangazi ÇPAL - Gemlik MTAL: 2 – 3

Orhangazi ÇPAL - Nilüfer Özel Era And. Lisesi: 8 - 0

Orhangazi ÇPAL - İnegöl A. Öztarhanlar And. L. : 3 - 0

Orhangazi ÇPAL - Osmangazi Tophane MTAL: 2 - 1

HEDEF TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA DA BAŞARILI OLMAK

Beden eğitimi öğretmeni Fikret BADEMCİ, Bursa ikinciliğini garantileyen ve Bursa Osmangazi BTSO Celal Sönmez SPOR LİSESİ ile şampiyonluk maçına çıkacak olan okul futbol takımının, Türkiye Şampiyonasında okulumuzu, ilçemizi ve ilimizi başarıyla temsil etmek için büyük bir sorumluluk üstlendiklerini ifade ederek finalde de gülen taraf olmak için mücadele edeceklerini söyledi.

02 Ocak 2018’de yapılacak Bursa Okul Sporları şampiyonluk maçında okulumuz Orhangazi Çok Programlı Anadolu Lisesi futbol takımına başarılar diliyoruz.

29-12-2017

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.