BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çok Programlı Anadolu Lisesinden 'Sesli Kütüphane' Bilgilendirme Ziyareti

Çok Programlı Anadolu Lisesinden 'Sesli Kütüphane' Bilgilendirme Ziyareti

Orhangazi Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Necmi Kartal, Müdür Yardımcısı Merve Sağlam ve Edebiyat Öğretmeni Fatih Topraktepe okulda yeni hayata geçirdikleri 'Sesli Kütüphane' projesinin tanıtımı için İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun'u makamında ziyaret etti.

Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Necmi Kartal okulun Kütüphanecilik Kulübü öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan "Kitaplarımız Dile Geldi-Sesli Kütüphane" Projesi kapsamında okulun kütüphanesinde bulunan kitapların öğrenci ve öğretmenler tarafından sesli olarak kayıt altına alınarak görme engelli vatandaşlarla buluşturmanın amaçlandığını ve bu doğrultuda her hafta yeni bir kitap kaydedilerek okulun web sitesinde yayınlandığı söyledi.

Projenin fark oluşturan bir çalışma olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun projede emeği geçen okul idaresini, öğretmen ve öğrencileri tebrik ettiğini dile getirdi.

05-12-201905-12-2019

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.