BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DKAB Öğretmenleri Gelişim Programı Kapsamında Bir Araya Geldi

DKAB Öğretmenleri Gelişim Programı Kapsamında Bir Araya Geldi

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce yayımlanan "Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlilikleri" çerçevesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce hazırlanan "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı" (DÖGEP)  kapsamında  aylık faaliyet programlarını gerçekleştirmek üzere bir araya geldi.

Atatürk Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Süleyman Kökten´in sunumlarıyla gerçeleşen programda, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü elektronik uygulamalarından "dinogretimi.gov.tr", "dinogretimiokullar.meb.gov.tr", "dogm.meb.gov.tr" adresleri, EBA uygulamaları vb. elektronik ortamların tanınması, içeriklerinin incelenmesi ve izlenmesi konuları üzerinde duruldu.

30-11-201830-11-2018

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.