BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DYNED Eğitim ve Paylaşım Toplantısı Yapıldı

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Eğitim ve Paylaşım Toplantısı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü DynEd İlçe Koordinatörü Şube Müdürü Erol ŞANLITÜRK ve Koordinatör Yardımcısı Yasin ŞAHİN başkanlığında, sınıf temsilcisi öğretmenlerin katılımıyla gerçekleştirildi.
DYNED Eğitim ve Paylaşım Toplantısı Yapıldı

Orhangazi Kaymakamlığı Konferans Salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü DYNED İlçe Koordinatörü Şube Müdürü Erol ŞANLITÜRK ve Koordinatör Yardımcısı Yasin ŞAHİN’ in başkanlığında DYNED (İngilizce Dil Eğitim Sistemi) Yeni Güncelleme Sistemi ve diğer konular ile ilgili gerekli adımları yürütmek ve bu konuda sınıf temsilcisi öğretmenlerini bilgilendirmek amacıyla toplantı yapıldı.

Yapılan toplantıda; DYNED’ in nasıl kurulacağı uygulamalı olarak gösterildi. Sistemde güncellemesi yapılmış öğrencilerin programı kullanmaya başlamadan önce çözmeleri gereken Placement Test (Yerleştirme Sınavı)’in kilitlerinin nasıl açılacağı, doğru çalışma stratejileri ve puan artırma yöntemleri hakkında bilgi verildi.

03-11-201703-11-201703-11-201703-11-2017

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.