BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı

Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı

İlçe Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Karatosun başkanlığında, Şube Müdürü Erol Şanlıtürk, Özel Büro sorumlusu Cengiz Tosun ve Orhangazi özel eğitim kurumları müdürleri ve Okul Müdürlerinin katılımıyla yapıldı.

Toplantıda, eğitime ayrılacak kaynakların tespiti ile bunların bölgede verimli, etkili  ve ortak kullanılması için program hazırlanması, Eğitim ve öğretimin kesintisiz ve eksiksiz yürütülmesi için gerekli tedbirlerin alınması, Eğitim kurumları arasında gerekli işbirliği ve koordinasyonun gerçekleştirilmesi, Dayanışmayı sağlamak suretiyle eğitimde kalitenin yükseltilmesi, Eğitime ayrılacak tüm potansiyel kaynakların belirlenmesi, Başta insan kaynağı olmak üzere eğitim kurumlarının ve sosyal tesislerin fiziki kapasitesi ve eğitim araç gereci gibi diğer kaynakların verimli, etkili ve ortak kullanımının sağlanması, Ulusal ve resmi bayramlar ile mahalli kurtuluş günlerinin bölgede bütünlük içerisinde kutlanması için gerekli organizasyonunun yapılmasına yönelik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne görüş ve öneride bulunulması, İhtiyaç duyulan eğitim çalışmalarının yürütülmesi, proje ve protokol yapılması gibi gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. 

Toplantı, Okul Müdürlerinden gelen görüş ve önerilerin belirtilmesinin ardından 2018-2019 eğitim öğretim yılı 2. döneminin başarılı bir şekilde geçmesi dilekleriyle sona erdi. 

31-01-201931-01-201931-01-201931-01-2019

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.