BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Bölgesi Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı

Eğitim Bölgesi Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı

Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun başkanlığında, Özel Büro sorumlusu Cengiz Tosun, Orhangazi özel eğitim kurumları müdürleri ve Okul Müdürlerinin katılımıyla yapıldı.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, okul ve kurum müdürlerine hitaben yaptığı konuşmasında, "Başarılı, güzel ve yoğun bir eğitim öğretim yılını geride bıraktık. Emeği geçen idareci arkadaşlarımıza ve sizlerin aracılığıyla bütün öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. İlçe genelindeki okullarda kültürel ve sosyal faaliyetlerde ciddi anlamda ilerleme kaydedildiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, yapılan işlerin iyi anlatılabilmesi için daha fazla gayret gösterilmesi gerektiğini ve çalışmaların Web sitelerine, EBA´ya yüklenerek, iyi örneklerin paylaşılmasının son derece önemli olduğunu belirtti. Ayrıca 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında giderek önem kazanan Kodlama ve Robotik kursları başta olmak üzere farklı atölyelerin açılması gerektiğini belirterek bu konuya hassasiyet gösterilmesi gerektiğini söyledi. Mevcut kaynak ve malzemelerin verimli kullanılması gerektiğini hatırlatan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, okullarımızın yaz döneminde bütün onarım işlerini yaparak ve donatım eksikliklerini gidererek, yeni eğitim öğretim yılına hazır girmelerini istiyoruz." dedi.

Toplantıda ayrıca Yeşil Karne almaya hak kazanan Koç İlk/Ortaokulu Müdürü Fatih Sarıkaya ile Cargill Ortaokulu Müdürü Ali Hasırcı yeşil Karne belgelerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Karatosun'un elinden aldı. Toplantının devamında okul yöneticilerinden gelen soruları cevaplandıran Karatosun, katılımcılara teşekkür ederek iyi niyet dilekleri ile toplantıyı sonlandırdı.

28-06-201928-06-201928-06-201928-06-201928-06-201928-06-2019

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.