BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Öğretim Yılı mesajı

Yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz.
Eğitim Öğretim Yılı mesajı

Değerli Orhangazililer.

Eğitim Öğretim faaliyetinin asıl amacı "İyi İnsan" yetiştirmektir. Bizler hem ahlaki-milli değerlerine bağlı, hem de bilgi-beceri bakımından donanımlı şahsiyetler yetiştirmek uğrunda tüm gayretimizi göstereceğiz.

Öğrencilerimizin akademik eğitimini geliştirmenin yanı sıra, Tasarım/Beceri atölyeleri ile yetenek ve becerilerini geliştirme, proje tabanlı çalışmalarla ekip içinde ve planlı çalışarak üretime katkı sağlama, sosyal ve kültürel etkinliklere de kişilik gelişimlerini artırmaya ağırlık vereceğiz.

Her geçen gün eğitim seviyesi ve başarıları artan ilçemizde daha da başarılı olabilmek için tüm Orhangazilileri eğitime destek olmaya davet ediyorum.

Bu yıl ilçemizde %100 oranında normal eğitime geçiyoruz. 4 yıldır yapılan çalışmaların neticesinde ilçemizin normal eğitime geçmesinde emeği olan; Başta kaymakamımız sayın Dr. Yalçın YILMAZ olmak üzere, belediye başkanlarımız Neşet ÇAĞLAYAN ve Bekir AYDIN ile çalışma ekibine, Adalet ve Kalkınma Partisi Orhangazi ilçe başkanları Mustafa KAYA ve Fahrettin ULUDAĞ ile yönetim kurulu üyelerine, Bursa Milli Eğitim Müdürlerimiz Veli SARIKAYA ve Sabahattin DÜLGER ile çalışma arkadaşlarına, Orhangazi eğitim kurumlarının idarecilerine şükranlarımızı sunuyoruz.

Ayrıca eğitime desteklerini esirgemeyen sivil toplum kuruluşlarımıza, sanayici ve iş adamlarımıza, dernek ve odalarımıza, basınımıza ve velilerimize de teşekkür ediyoruz.

Bu vesile ile yeni eğitim öğretim yılının ilçemize ve ülkemize hayr ve başarılar getirmesini Allah tan diliyor, selam ve saygılarımı arz ediyorum.

 

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.