BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GAZİ OSMAN PAŞA ORTAOKULUNDAN "GOP KUŞAĞI" OKUL DERGİSİ

GAZİ OSMAN PAŞA ORTAOKULUNDAN

Her sayfada ayrı bir emeğin yer aldığı, düşünmenin ve çalışmanın ürünü olan dergi; tamamıyla okul yönetimi, öğretmen ve öğrencilerin ortaya koymuş olduğu bir çalışmadır. 

Gazi Osman Paşa Ortaokulu dergi ekibi, Gökkuşağının binlerce rengini barındıran ve her biri birer cevher olan öğrencilerimizin yeteneklerinin harmanlandığı bu çalışma aynı zamanda yeni neslin yani okulumuzdan yetişen kuşağın emeği olduğu için dergi ismini ''Gop Kuşağı'' olarak belirledi.

Özellikle öğrencilerin kültürel geçmişleriyle bağlarını kuvvetlendirmenin çok önemli olduğuna inanan okul yönetimi ve öğretmenleri, bu kültürel bağın öğrencilerin, okuma, yazma, düşünme, üretme ve her alanda yeteneklerini sergilemeleriyle daha anlamlı hale geleceğine inanmaktadır. Okul dergisi, öğrencilerin bu yeteneklerini en iyi şekilde sergileyebileceği alanlardan biri oldu. Bu sayıda okulda gerçekleştirilen etkinlikler, faydalı çalışmalar öğretmenlerin ve öğrencilerin birbirinden değerli eserlerini bulacaksınız.

Derginin çıkma amacı öğrencilere, biz de yapabiliriz, biz de başarabiliriz cesareti kazandırmak ve kendilerinin saklı kalmış meziyetlerini ortaya çıkarmaktır.

Derginin hazırlanmasında fikir beyan eden; yazılarıyla, mülakatlarıyla dergiye katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz.

23-06-2022

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.