BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitim Merkezinden Sanal Sergi

Halk Eğitim Merkezinden Sanal Sergi

Her yaştan vatandaşa; evde, işte, hayatın her alanında öğrenme ve meslek sahibi olma imkânı sağlayan Halk Eğitim Merkezleri sayesinde çok sayıda insanımızın üretime dönük işlerde çalışma olanağı bulmaktadır.

 

Her eğitim-öğretim yılı sonunda geleneksel hâle gelen yıl sonu sergilerini koronavirüs salgını nedeniyle paylaşamayan Orhangazi Halk Eğitim Merkezi, bu yıl da sergilerini sanal ortamda gerçekleştiriyor.

 

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve  Orhangazi Halk Eğitim Merkezi  tarafından Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında hazırlanan afişlerde atölye çalışmaları  ile ilgili bilgilendirmeler mevcut olup, Orhangazi Halk Eğitim Merkezi merkez binasında ,2-3 Haziran 2021 tarihlerinde,  10.00-16.00 saatleri arasında Moda Tasarım ,Çini İşlemeciliği ,Takı Tasarım, Filografi  ,Su Kabağı İşlemeciliği, El Sanatları atölyelerinde ziyaretçiler  yapılan çalışmaları/ürünleri görebilecek ve uygulamalı olarak  kısa süre de olsa  atölye çalışmalarına katılabilecektir. 

Halk eğitim merkezimiz tarafından düzenlenen sanal sergilerin hazırlanması, ürün ve eserlerin sanal ortama taşınması süreçlerinde emek veren, el emeği göz nuru eserleri nakış nakış işleyen tüm kursiyerleri, usta öğreticileri, öğretmen ve idarecileri tebrik ediyoruz.

 

Sanal sergiye ulaşmak için tıklayınız ...

 

 

 

 

 

 

  

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.