BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN MUSTAFA SAKARYA' NIN YKS' YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARI MESAJI

İLÇE MİLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  SAYIN MUSTAFA SAKARYA' NIN YKS' YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARI MESAJI

Türkiye geneli yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavları bu yıl, 18-19 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Milletimizin Ümidi, Geleceğimizin Teminatı Gençlerimiz, geçmiş yıllarda yapılan sınavlarda büyük başarı elde eden öğrencilerimiz hayallerindeki üniversitelerde okumaya hak kazandılar. Her yıl olduğu gibi bu yıl da sizlerin Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda büyük bir başarı elde ederek Orhangazi İlçemiz ve İlimizin başarı grafiğini daha da yükseklere taşıyacağınıza inanıyorum. Sizlere olan  güvenimizi hiçbir zaman boşa çıkarmadınız. Her birinize ayrı ayrı emeklerinizin karşılığını alacağınız bir sınav temenni ederim.

Kıymetli Öğretmenlerimiz ve Değerli Veliler;

Her zaman olduğu gibi bu sınav sürecinde de çocuklarımızı hiç yalnız bırakmadınız, hep yanlarında oldunuz. Hedeflerine sağlam adımlarla ilerlemelerinin, hayallerine kavuşmalarının rehberiydiniz. Bu vesileyle emek ve sabrınız için hepinize teşekkür eder, sınavda görev yapacak tüm idareci, öğretmen ve görevlilere kolaylıklar dilerim. 

Bu duygularla, Yükseköğretim Kurumları Sınavına katılacak olan tüm öğrencilerimize başarılar dilerim.

Mustafa SAKARYA

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.