BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun´un I. Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun´un I. Dönem Sonu Mesajı

Değerli Meslektaşlarım,

Eğitim ve öğretim, çağın gereklerine uygun olarak sürekli gelişen, birikim ve tecrübeler ışığında yenilenen, insanı değerli kılan, toplumu yücelten ve insanlığa yön veren önemli bir süreçtir. Eğitim sürecinde dünyanın her yerinde öğrenme ve öğretme ihtiyacının karşılanmasında en temel unsur öğretmenlerdir. Büyük bir azimle gayret göstererek nesillerimizi yetiştirmek adına özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmaları yürekten destekliyor ve sizleri tebrik ediyorum.

 Kıymetli Velilerimiz,

Eğitim öğretim dönemi boyunca katkısı olan ve her aşamada desteklerini esirgemeyen sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Çocuklarımız siz velilerin olduğu kadar bizlerin de en kıymetli hazineleridir. Tatil döneminde; çocuklarımızın dinlenmelerine, eğlenmelerine,kitap okumalarına imkân sağlayarak, onları destekleyerek sağlıklı ve  mutlu gelişimlerine , okul başarılarına çok büyük katkıda bulunacağımızı unutmayalım.

 Sevgili Öğrencilerimiz,

Birinci dönem çalışmalarınızın karşılığı olan karnelerinizi alıyorsunuz. Tatilde öncelikle bol bol dinlenmenizi, aile ve sevdikleriniz ile dolu dolu zaman geçirmenizi, sportif, sanatsal ve kültürel değeri olan sosyal aktivitelere katılmanızı ve boş zamanda değil her daim kitap okumanızı öneriyorum. İkinci dönemde buluşmak üzere iyi tatiller diliyorum.

 

 

Hüseyin KARATOSUN

Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.