BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun'un YKS Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun'un YKS Mesajı

.

26.06.2021 Cumartesi ve 27.06.2021 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)'na girecek olan siz değerli öğrencilerimize başarılar dilerim.Sağlığımızın kıymetinin daha iyi idrak edildiği bu günlerde öğrencilerimiz, hem kendilerini hem de sevdiklerini korumak için daha dikkatli olmaya çalışırken, aynı zamanda sınavla ilgili motivasyonlarını yüksek tutmak için de ayrı bir çaba sarf etti. Bu yüzden öğrencilerimizin emeklerinin karşılığını alabilmesi, yıllardır edindikleri bilgi ve birikimlerini sınava yansıtarak başarılı olmaları en büyük dileğimizdir.

Ancak sizlerden beklentimiz;vatanını ve milletini seven, milli ve manevi değerlerine bağlı, kültürel değerlerini koruyan bir birey olmanız ve irfan hayatınızı sadece bir sınava bağlı kalmadan ileriye götürmenizdir. Bu vesileyle yetiştirilmenizde emeği geçen okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize, diğer çalışanlarımıza ve ailelerinize teşekkür eder, her birinize yüksek öğrenim hayatınızda, iş ve kişisel yaşantınızda muvaffakiyet ve esenlik dolu bir gelecek temennisiyle sevgi ve muhabbetlerimi sunarım.

 

Hüseyin Karatosun

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.