BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kitap Değişim Günleri Başlıyor

Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde düzenlenen, Türkiye’de kitap okuma farkındalığı oluşturma konusunda alanında tek örnek olan ve geçtiğimiz sene Bakanlığımız tarafından “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” faaliyeti içerisinde Olumlu Tutum ve Davranış Geliştirme Kategorisinde ödüllendirilen Orhangazi Kitap Değişim Günleri’nin bu yıl 5.si düzenleniyor.
Kitap Değişim Günleri Başlıyor

Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde düzenlenen, Türkiye’de kitap okuma farkındalığı oluşturma konusunda alanında tek örnek olan ve geçtiğimiz sene Bakanlığımız tarafından  “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” faaliyeti kapsamında Olumlu Tutum ve Davranış Geliştirme Kategorisinde ödüllendirilen Orhangazi Kitap Değişim Günleri’nin bu yıl 5.si düzenleniyor.

Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürütücülüğünü yaptığı projeye Orhangazi Belediyesi, Döktaş Anonim Şirketi ve Zeytin Cerrahi Tıp Merkezi destek vermektedir. Geride kalan 4 etkinlik sürecinde yirmi binden fazla kitap değişimi yapılan kitap değişim günlerinde 80’e yakın öğrenci ve öğretmen gönüllü olarak görev almaktadır.02-03-04 Mayıs tarihleri arasında İlçemiz Cumhuriyet Meydanında düzenlenecek kitap değişim günleri projemize tüm halkımızı davet ediyoruz.

 25-04-2018

 

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.