BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mangala Turnuvasında 2 İl Derecesi

Mangala Turnuvasında 2 İl Derecesi

Büyükşehir Okul Sporları Etkinlikleri (BOSE) kapsamında Bursa Büyükşehir Belediyesi ve İl Millî Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen 'Büyükşehir Mangala İl Şampiyonası" finali coşkulu bir katılımla yapıldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile yapılan protokol kapsamında Büyükşehir Okul Sporları Etkinlikleri (BOSE) ile öğrenciler sporla buluşmaya devam ediyor. BOSE kapsamında 17 ilçeden 52 bin öğrencinin katılımıyla başlayan Büyükşehir Mangala İl Şampiyonası, 204 finalistin katıldığı final maçları ile sona erdi. Turnuvaya ilçemizden Ali Tekin İlkokulu, Atatürk İlkokulu, Koç İlkokulu, Kurtuluş İlkokulu, Şehit Bülent Albayrak İlkokulu, Tuna İlkokulu ve Yeniköy İlkokulu' ndan 12 öğrenci katılım sağladı. Tuna İlkokulu öğrencisi Ali Karaduman 2.sınıflarda il ikincisi, Yeniköy İlkokulu öğrencisi Ela Şakar 3.sınıflarda il dördüncüsü oldu. Öğrencilere madalyaları Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve İl Milli Eğitim müdür yardımcısı Mustafa Kahya tarafından verildi. Katılım sağlayan tüm öğrencilerimizi tebrik eder, kendilerini yetiştiren aile ve emek veren hocalarına teşekkür ederiz. 

24-02-202224-02-202224-02-202224-02-2022

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.