BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan Cargill'e Teşekkür Belgesi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan Cargill'e Teşekkür Belgesi

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından gönderilen ve üzerinde "Nesillerimizi yetiştirmek adına eğitim alanında yürüttüğünüz özverili çalışmalarınız ve eğitime verdiğiniz destekten ötürü şahsım ve milli eğitim camiası adına teşekkür ederim" yazılı, Cenan Celebci adına hazırlanmış olan teşekkür belgesini sunmak üzere Cargill Fabrikasını ziyaret etti.

Cargill Fabrikası Müdürü Cenan Celebci'ye kendi adına hazırlanan teşekkür belgesini takdim eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Karatosun Cargill'in hem ilçemize kazandırmış olduğu okul binası ile hem de bu süreçte eğitim öğretime yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

Cargill Fabrika Müdürü Cenan Celebci ise Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk nezdinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun'a teşekkür ederek Cargill camiası olarak Orhangazi'nin eğitim faaliyetlerine katkı sunmaya her zaman devam edeceklerini belirtti.

13-01-202013-01-2020

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.