BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hüseyin KARATOSUN´un Kurban Bayramı Mesajı

Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KARATOSUN, "Kurban Bayramı" dolayısıyla mesaj yayınlamıştır.
Müdürümüz Hüseyin KARATOSUN´un Kurban Bayramı Mesajı

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür.

Bu mübarek günlerde şehitlerimizi, gazilerimizi şükranla anıyoruz. Minnet ve şükran duygularının ifadesi olarak şehit ailelerinin, gazilerimizin, anne-babalarımızın, aile büyüklerimizin, kimsesiz yaşlılarımızın, engelli vatandaşlarımızın, sevgi ve çocuk evinde kalan çocuklarımızın ziyaret edilmesi gönüllerinin alınması insani değerlerin gereğidir. Sahip olduğumuz imkânları ihtiyaç sahipleri ile paylaşmak bizim örfümüzün temel şiarlarındandır. 

 Bu duygu ve düşünceler içerisinde, hep bir arada huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, tüm eğitim çalışanlarımızın, velilerin ve sevgili öğrencilerimizin Kurban Bayramını en içten duygularımla kutlar, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir bayram diler sevgi ve saygılarımı sunarım.Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!


Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

 

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.