BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Orhangazi Bilim Şenliği Web sitesi yayında

Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün yürütücüsü olduğu, Orhangazi Belediyesi ve Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle gerçekleştirilen Orhangazi Bilim Şenliği TÜBİTAK 4007 web sitesi yayına girdi. 
Orhangazi Bilim Şenliği Web sitesi yayında

Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün yürütücüsü olduğu, Orhangazi Belediyesi ve Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle gerçekleştirilen Orhangazi Bilim Şenliği TÜBİTAK 4007 web sitesi yayına girdi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Proje ekibinin hazırladığı ve TÜBİTAK 4007 kapsamında bu yıl Türkiye genelinde 47 proje arasına girmeyi başararak kabul edilen Orhangazi Bilim Şenliği maratonu 08 Ağustos 2017 tarihinde başladı. 05 Ekim 2017 tarihinde Orhangazi kapalı pazar yerinde finali yapılacak olan şenlik kapsamında toplam 39 atölye çalışması gerçekleştirilecektir. 

STEM Robotik Uygulamaları, Aurasma Arttırılmış Gerçeklik, 3D Tasarım ve Baskı Atölyesi, Powtoon, Scratch, Usturlab gibi  Orhangazi´de ilk olma özelliği bulunan bir çok atölye çalışmasının gerçekleştiği Orhangazi Bilim Şenliği ile ilgili tüm etkinliklerin takip edilebildiği www.orhangazibilimsenligi.com web sitesi artık yayına girdi. 

21-09-2017

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.