BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OTSO Başkanı Erol Hatırlı'ya Ziyaret

OTSO Başkanı Erol Hatırlı'ya Ziyaret

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, beraberinde Şube Müdürü Cengiz Tosun ve Özel Büro görevlileri Metin Yılmazer ve Semih Omaç ile birlikte Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol Hatırlı'yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, OTSO Başkanı Erol Hatırlı ile  yeni eğitim-öğretim yılında ilçemizde beraber yürütülebilecek faaliyetler konusunda görüş alışverişinde bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak STK ve Kamu kurumlarımızla görüş alışverişinde bulunarak paydaşlarımızla diyaloglarımızı güçlendirmenin önemine dikkat çeken İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, bu sebeple en önemli paydaşlarımızdan birisi olan Orhangazi  Ticaret ve Sanayi Odası ile gerek bu eğitim-öğretim yılında, gerekse önümüzdeki yıllarda ortak yapılacak çalışmaların artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol Hatırlı, eğitim adına her türlü desteği ve yardımı vermeye hazır olduklarını ve yapılacak her çeşit projede paydaş olmaktan mutluluk duyacaklarını belirtti.

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.