BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Okulu Yıl Sonu Sergisi ve Kermes Düzenledi

Saadet Öcal Giray Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Okulu´nun Engelliler Haftası münasebetiyle Cumhuriyet alanında düzenlediği sergi ve kermesin açılışı İlçe Kaymakamı Sayın Dr. Yalçın Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun tarafından gerçekleşti.
Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Okulu Yıl Sonu Sergisi ve Kermes Düzenledi

Saadet Öcal Giray özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Okulu Engelliler Haftası münasebetiyle İlçemiz Cumhuriyet meydanında yıl içerisinde öğrencilerin yaptığı çalışmalardan oluşan bir sergi, Okul Aile Birliği ise Kermes düzenledi. Okul tarafından düzenlenen Sergi ve Kermesin açılışı İlçe Kaymakamı Sayın Dr. Yalçın Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun tarafından gerçekleşti.

Özel Eğitim Öğrencilerinin yıl içerisinde yaptığı çalışmalardan oluşan sergi protokol ve misafirler tarafından beğeni ve ilgiyle karşılandı. İlçe Kaymakamı Sayın Dr. Yalçın Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun öğrencilerin hazırladığı çalışmaları tek tek inceledi.  Okul Aile Birliği tarafından okul yararına düzenlenen kermes ise yoğun ildi gördü. 

Sergi ve Kermesin düzenlenmesinde emeği geçen öğrenci, öğretmen, veli, okul idaresi ve okul aile birliğine teşekkür ederiz. 

14-05-201814-05-201814-05-201814-05-201814-05-201814-05-2018

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.