BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şampiyon Sporcumuz Hamza DÖNMEZ Milli Takımda

Şampiyon Sporcumuz Hamza DÖNMEZ Milli Takımda

2021-2022 sezonu özel sporcular(down) Masa TEnisi kategorisinde Bursa 1. ve Türkiye 2. olan Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Spor Kulübü sporcumuz Hamza DÖNMEZ Mata Tenisi Mili Takımına kabul edildi. 2022 yılı faaliyet programında yer alan; Otizm ve Down Sendromlu sporcularımızın katılımı ile Sakarya'da başlayan Masa Tenisi Milli Takımı ikinci etap hazırlık kampına 15 sporcu ve 3 antrenörün katılımı ile başladı. 12-18 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan hazırlık kampına Milli Sporcularımız ve Milli Takım Aday Sporcularımızdan;Irmak Ada Işık, Serra Özgençay, Ecren Kılıç, Burak Burç, Cemal Ege Darcan, Uğur Efe Aydoğan, Görkem Ağırbaş, Hamza Dönmez, Doğukan Cem Bafralı, Erman Çetiner, Salihcan Öztankal, Ecrin Ercan, Hale Cansu Öğe, Özgenur Kurşun, Ecrin Yıldız ve Teknik Kurul Başkanı Sevinç Sert Lahna,, Teknik Kurul Üyeleri Fatma Yütük, Ziya Öner olmak üzere toplamda 18 kişi katılım gösterdi.

Sakarya'da başlayan Milli Takım hazırlık kampını değerlendiren Teknik Kurul Başkanı Sevinç Sert Lahna; " Özel Sporcular Masa Tenisi Milli Takımlarımız ile hazırlıklarımız 2022 yılı sezon başında almış olduğumuz kararlar doğrultusunda devam etmektedir. Herkesin bildiği gibi amacımız Para Masa Tenisi Milli Takımı olarak 2024 Paris oyunlarına direk olarak katılım sağlayıp ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek madalya ve madalyalar almak'' dedi.

Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Okulu öğrencisi ve sporcusu HAMZA DÖNMEZ' e milli takımda başarılar diliyoruz. 

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.