BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sölöz İlk/Ortaokulu Veli ve Öğrencilerine DynEd Sunumu Yapıldı

Sölöz İlk/Ortaokulu Veli ve Öğrencilerine DynEd Sunumu Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ilk ve ortaöğretimde öğrenim gören öğrenci velilerine DynED bilgilendirme sunumları çevrimiçi olarak yapılmaya devam ediyor..İlçe DynEd  Koordinatör Yardımcısı Semih Omaç'ın gerçekleştirdiği bilgilendirme sunumları, Sölöz İlk/Ortaokulu veli ve öğrencileriyle 1 oturum şeklinde yapıldı.

 

Sölöz İlk/Ortaokulu 4., 5.,6.,7. ve 8. sınıf öğrenci velilerinin hedef alındığı sunuma veli ve öğrenciler katılım sağladı. Söz konusu sunumda velilerimize, DynEd'in ne olduğu, nasıl kurulup çalıştırıldığı ve DynED'i verimli çalışma gibi konularda bilgi verildi. Velilerin ilgi ile izlediği sunumda, Dyned ile ilgili gelen tüm sorulara ilgili görsellerle cevap verildi.İlçemizdeki DynEd ile ilgili çalışmalarda velilere yönelik yapılan sunumların, ilçedeki okullardan gelen talepler doğrultusunda devam ettirilmesi planlanıyor.

 

Toplantıya katılan velilerimize ve sunumda yardımcı olan Sölöz İlk/Ortaokulu İngilizce öğretmeni Ayşegül Becerikli'ye teşekkür eder, tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

16-12-202016-12-202016-12-202016-12-202016-12-2020

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.