BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Torununun Okuluna Bağış Yaptı

Orhangazi Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim okulunda eğitim gören Bünyamin Kacır isimli öğrencinin dedesi, okulu ziyaretinin ardından okula maddi destek kararı aldı. Şakir Kacır isimli dede, okul idaresine 6 bin TL tutarında malzeme yardımında bulundu.
Torununun Okuluna Bağış Yaptı

Orhangazi Saadet Öcalgiray Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Okulunda okuyan torunu Bünyami Kacır’ı ziyaret eden Şakir Kacır, okula maddi destekte bulundu. Geçtiğimiz hafta torununun eğitim gördüğü Saadet Öcalgiray Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim okulunda okul müdürü Sadrettin Soylar Şakir Kacır’a okulu gezdirdi. Tüm birimleri gezen Şakir Kacır daha sonra torununun sınıfına konuk oldu. Bünyami’nin öğretmenleri ve sınıf arkadaşları ile tanışan dede Şakir Kacır okula 6 bin TL değerinde Fotokopi makinesi aldı. Alınan fotokopi makinesi okula teslim edlirken, okul müdürü Sadrettin Soylar Şakir Kacır’ı ofisinde ziyaret ederek kendisine teşekkür etti.

16-04-201816-04-2018

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.