BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeniköy İlkokulunda Örnek Kitap Okuma Köşesi

Yeniköy İlkokulunda Örnek Kitap Okuma Köşesi

Yeniköy İlkokulu 1.Sınıf Öğretmeni Özcan Ancak öğrencilerine kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla sınıfında öğrencilerle birlikte Kitap Okuma Köşesi oluşturdu. 

Sınıf velilerinin desteğiyle oluşturulan kitap okuma köşesinde öğrenciler teneffüslerde, öğle aralarında ve her gün belirlenen bir saatte sınıf öğretmenleri Özcan Ancak ile birlikte kitap okuyor. Oluşturulan köşede sıcak bir ortam sağlandığını belirten sınıf öğretmeni Özcan Ancak köşenin oluşturulmasında velilerin çok destek olduğunu ve bu sayede öğrencilerin okumayı daha çok sevdiğini belirtti. 

Oluşturulan Kitap Okuma Köşesini ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, Şube Müdürü Erol Şanlıtürk, Özel Büro sorumlusu Cengiz Tosun, Okul Müdürü Ahmet Yıldırım ve Sınıf Öğretmeni Özcan Ancak ile birlikte öğrencilerle kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Karatosun "Yeniköy İlkokulumuzda öğretmenimizin veliler ile işbirliği yaparak böyle bir köşe oluşturması öğrencilerimizin ev hayatını yaşaması ve sosyal yönden gelişmesi açısından çok önemli olduğunu düşünüyorum. Okul müdürümüz ve öğretmenimizi bu uygulamalarından dolayı tebrik ediyorum.? ifadelerinde bulundu.

09-05-201909-05-201909-05-201909-05-2019

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.