BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100.yılını kutladığımız bu günde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklal Harbinde ve sonrasında bu devlet için emekleri olan tüm geçmiş yönetici ve vatandaşlarımızı şükran ve saygıyla anıyorum.

İçinde bulunduğumuz bu zorlu günlerde gerek birlik ve beraberliğimizi pekiştirme gerekse Ulusal Egemenliğimizi geliştirme uğrunda daha çok gayret etmemiz gereken günlerdeyiz.

Eğitim camiası olarak tüm olumsuzluklara rağmen Bakanlığımız, İl ve İlçe Müdürlüklerimiz öğrencilerimizin bu olumsuz süreci en az zararla atlatmaları için gereken tüm çalışmaları yapmaktadırlar. Öğrencilerimizden ve Milletimizden beklentimiz, Devletimizin belirlediği kurallara ve çalışma esaslarına tam anlamıyla riayet etmeleridir.

Bu olumsuz günlerin birlik ve beraberlik içinde, kurallara uyarak en kısa sürede geçeceğine olan inancımız tamdır.

Çocuklarımızın ve Milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, Devletimizi ve Milletimizi kıyamete kadar en iyi ve en güçlü şekilde devam ettirmek için hep birlikte üstümüze düşen görevleri yerine getirmek için daha çok çalışacağımızı belirtmek istiyorum.

Cumhuriyetimizin kuruluşunda emeği geçenleri bir kez daha saygıyla anıyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu günlere en kısa sürede ulaşmak ümidiyle saygılarımı arz ediyorum.

 

Hüseyin Karatosun

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.