BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çok Programlı Anadolu Lisesi Futbol Branşında Bursa Şampiyonu
ÇPAL Futbol takımımız, Bursa Okul Sporları Şampiyonası finalinde Osmangazi BTSO Celal Sönmez SPOR LİSESi´ni zorlu ve çekişmeli bir mücadeleden sonra 2-1 yenerek Bursa şampiyonu oldu.![Çok Programlı Anadolu Lisesi Futbol Branşında Bursa Şampiyonu](/meb_iys_dosyalar/2018_01/02195338_k_02165441_IMG_0662.jpg)
Geçen yılki elemelerde son anda kaçırdığı finali bu sene iyi değerlendirerek güçlü rakibini geride bırakan takımımızı, Beden eğitimi öğretmenimiz Fikret Bademci´yi ve emeği geçen herkesi kutluyor, Türkiye şampiyonasında başarılı sonuçlar elde etmelerini temenni ediyoruz.