Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Türkiye Şampiyonasında
Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Türkiye Şampiyonasında![Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Türkiye Şampiyonasında](/meb_iys_dosyalar/2018_01/16202616_k_16190835_IMG-20180116-WA0008.jpg)
5-17 ocak 2018 tarihinde Antalya´da yapılmış olan Yavuz Kocaömer 1.Bölge (Marmara-Karadeniz-Doğu Anadolu) Masa Tenisi Şampiyonasında Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu öğrencilerinden Volkan Birdane (10/S) bütün maçlarını kazanarak yarı finale yükselmiş ve 1. bölge üçüncüsü, Kübra Koyunoğlu (12/A) da üçüncü olarak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanmışlardır..Okul idarecilerimizi ve teknik heyeti tebrik ederken Saadet Öcalgiray Özel Çocuklar Spor Kulübü öğrencilerimize Türkiye Şampiyonasında başarılar dileriz.