BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dil ve Konuşma Güçlüğü Semineri Düzenlendi
Dil ve Konuşma Güçlüğü Farkındalık Eğitim Semineri İlçemiz İmam Hatip Ortaokulu Çok Amaçlı salonunda gerçekleştirildi.![Dil ve Konuşma Güçlüğü Semineri Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2018_02/20162438_f219cc05-bd45-4da9-820e-2f45973e6213.jpg)
Dil ve Konuşma Güçlüğü Farkındalık Eğitim Semineri İlçemiz İmam Hatip Ortaokulu Çok Amaçlı salonunda gerçekleştirildi. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kazım Karabacak´ın katılımıyla gerçekleştirilen seminer Gemlik Çınar Ortaokulu Özel Eğitim Öğretmeni Mesut Güzel tarafından verildi. Toplam 6 saat süren seminere İlk, Ortaokul ve Lisede görev yapan Sınıf ve Branş öğretmenleri katıldı.