BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Orhangazi Vergi Dairesinden İlçe Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret
Orhangazi Vergi Dairesi Müdürü Sayın İsrafil Sezgin ve Vergi Dairesi çalışanları, 22-28 Şubat Vergi Haftası kutlamaları kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Karatosun´u makamında ziyaret etti.![Orhangazi Vergi Dairesinden İlçe Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_02/26150211_IMG-20180226-WA0026.jpg)
Orhangazi Vergi Dairesi Müdürü Sayın İsrafil Sezgin ve Vergi Dairesi çalışanları, 22-28 Şubat Vergi Haftası kutlamaları kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Karatosun´u makamında ziyaret ederek, Vergi Haftası´nın ülkemiz adına hayırlı olması temennisinde bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun ise gerçekleşen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vergi Haftası´nın sadece Maliye teşkilatının bir haftası olmadığını ve tüm vatandaşları ilgilendirdiğini belirtti.