BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çok Programlı And. Lisesi, Uşak Spor Lisesini 2-1 Yendi
Orhangazi Çok Programlı Anadolu Lisesi Genç Erkekler Futbol Takımı, Türkiye Şampiyonası ikinci maçında yine galip geldi.![Çok Programlı And. Lisesi, Uşak Spor Lisesini 2-1 Yendi](/meb_iys_dosyalar/2018_03/04172229_IMG-20180303-WA0007.jpg)
Orhangazi Çok Programlı Anadolu Lisesi Genç Erkekler Futbol Takımı, Türkiye Şampiyonası ikinci maçında yine galip geldi. Manisa B grubunda mücadele eden Orhangazi Çok Programlı Anadolu Lisesi Futbol Takımı Manisa Olimpiyat Stadında Uşak Spor Lisesi ile karşı karşıya geldi ve maçtan 2-1 lik skorla galip ayrılarak yoluna devam etti.