BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

125. Yıl Anaokulu ´Baba Bana Bir Masal Anlat´ Projesini Tanıttı

125.Yıl Anaokulu Müdürü Aslı İnan ve Müdür Yardımcısı Nurdoğan Çevik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ederek "Baba Bana Bir Masal Anlat" projesi hakkında bilgi verdi.
125. Yıl Anaokulu ´Baba Bana Bir Masal Anlat´ Projesini Tanıttı

125.Yıl Anaokulu Okul Müdürü Aslı İnan ve projeden sorumlu Müdür Yardımcısı Nurdoğan Çevik e-Twinning projesi kapsamında ortağı oldukları "Baba Bana Bir Masal Anlat" uluslararası projesinin tanıtımı ve katılımları için Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, Şube Müdürleri Kazım Karabacak ve İbrahim Taştan´ı ziyaret etti.

Proje hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun’a ayrıntılı bilgi veren okul idaresi, projeyi sunarak projenin ilerleyen zamanları için projeye katılmaları talebinde bulunuldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Karatpsun, projeye destek olacaklarını belirterek bu projenin babaların çocukları ile arasındaki bağı kuvvetlendireceğini ve verimli vakit geçirmesine olanak tanıyacağını belirtti.

13-03-201813-03-2018

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.