BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
18 Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programı Davetiyesi
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programı 19 Mart 2018 Pazartesi günü saat 09.00´da Kurtuluş İlkokulu Toplantı salonunda gerçekleştirilecektir. Programımıza tüm halkımız davetlidir.![18 Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programı Davetiyesi](/meb_iys_dosyalar/2018_03/15100037_18_Mart_ProgramY_1.jpg)
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programı 19 Mart 2018 Pazartesi günü saat 09.00´da Kurtuluş İlkokulu Toplantı salonunda gerçekleştirilecektir. Programımıza tüm halkımız davetlidir.