BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencimiz Zeynep Sude Korkmaz Ödülünü Aldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yeşilay Bursa Şubesi tarafından düzenlenen ‘Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek’ yarışması Edebi kategorisinde İl Birincisi olan İlçemiz Kurtuluş İlkokulu 4.Sınıf öğrencisi Zeynep Sude Korkmaz Bursa’da düzenlenen ödül töreninde ödülünü aldı.
Öğrencimiz Zeynep Sude Korkmaz Ödülünü Aldı

Yeşilay Bursa Şubesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün birlikte düzenlediği ve bu yıl 8.’si düzenlenen ’Sağlıklı Nesil, Sağlıklı Gelecek’ yarışmasında birinci olan yarışmacılara ödülleri takdim edildi.
BTSO Eğitim Vadisi Oğuz Kaan Köksal toplantı salonunda yapılan törende şiir, kompozisyon, edebî ve görsel kategorilerinde birinci olan öğrencilere plaket ve 500 lira ödül takdim edildi. Ayrıca yarışmada birinci olan öğrenciler, İstanbul’da yapılacak olan ve birinci olanının 5 bin lira kazanacağı seçmelere de katılma hakkı kazandı. 

İlkokul düzeyi şiir dalında ’Uzak dur arkadaş’ şiiriyle İl Birincisi olan Orhangazi Kurtuluş İlkokulu öğrencisi Zeynep Sude Korkmaz ödülünü Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdullah Karadağ, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Kemal Ünal ve Yeşilay Şube Başkanı Dr. Serhat Yamanlı’nın elinden aldı. 

İstanbul´da düzenlenecek olan elemelerde öğrencimize başarılar diler, onu yetiştiren ailesini, sınıf öğretmenini ve okul idaresini tebrik ederiz.

05-04-201805-04-201805-04-201805-04-2018

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.