BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması Teşekkür Belgeleri Takdim Edildi

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Karatosun, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “2. Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması”nda ödül alan Okul Müdürlerine Teşekkür belgelerini takdim etti.
Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması Teşekkür Belgeleri Takdim Edildi

İlçemiz Orhanbey İlkokulu Müdürü Ali Yaşar Meriç ve Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Okulu Müdürü Sadrettin Soylar Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Fikirler Yarışsın, Engeller Aşılsın sloganıyla düzenlenen 2.Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışmasında özel eğitime ihtiyacı olan bireylerin eğitimine yönelik yaptığı etkinlikler dolayısıyla Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil Güngör imzasıyla Teşekkür Belgesiyle ödüllendirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Karatosun, Orhanbey İlkokulu Müdürü Ali Yaşar Meriç ve Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Okulu Müdürü Sadrettin Soylar’a Teşekkür Belgelerini takdim ederek başarılarından dolayı kendilerini tebrik etti.

Ülkemizde özel eğitim alanında kullanılan materyal ve etkinliklerin tüm eğitimciler tarafından bilinmesi, paylaşılması ve yenilikçi, özgün, yaratıcı, işlevsel çalışmaların teşvik edilmesi amacıyla düzenlenen Fikirler Yarışsın Engeller Aşılsın “2. Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması”, bir önceki yılda olduğu gibi “materyal ve etkinlik” olmak üzere iki kategoride düzenlendi. Katılımcılar görme, zihin, işitme, ortopedik yetersizliği olan bireyler ile özel öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, dil ve konuşma güçlüğü ile otizmi olan bireylere yönelik hazırladıkları eğitim materyalleri ya da etkinlikler ile yarışmaya katıldı. Yarışmaya Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmi ve özel kurumlarda görev yapan öğretmenler, yöneticiler ile üniversitelerde görev yapan akademik personel ve öğrenim gören öğrenciler katılım gösterdi.

16-04-201816-04-201816-04-201816-04-2018

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.