BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun Kitap Değişim Günlerini Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Karatosun, beraberinde Şube Müdürü Fatih Çelebi ile birlikte Cumhuriyet Alanında düzenlenen Kitap Değişim Günlerini ziyaret etti. 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun Kitap Değişim Günlerini Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Karatosun, beraberinde Şube Müdürü Fatih Çelebi ile birlikte Cumhuriyet Alanında düzenlenen Kitap Değişim Günlerini ziyaret etti. Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde düzenlenen, Türkiye’de kitap okuma farkındalığı oluşturma konusunda alanında tek örnek olan ve geçtiğimiz sene Bakanlığımız tarafından  “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” faaliyeti kapsamında Olumlu Tutum ve Davranış Geliştirme Kategorisinde ödüllendirilen Orhangazi Kitap Değişim Günleri’nin bu yıl 5.si düzenleniyor.İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Karatosun bu çalışmalarından dolayı Öğretmen ve Öğrencilerimize teşekkürlerini sundu.Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürütücülüğünü yaptığı projeye Orhangazi Belediyesi, Döktaş Anonim Şirketi ve Zeytin Cerrahi Tıp Merkezi destek vermektedir. 04 Mayıs Cuma günü sona erecek olan Kitap Değişim Günlerine tüm halkımızı bekliyoruz.

03-05-201803-05-201803-05-201803-05-201803-05-201803-05-2018

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.