BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Bölgesi Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı

     İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Karatosun Başkanlığında, İlçemiz Eğitim Öğretim Kurumları Müdürleri ile  Yıl Sonu Müdürler Kurulu toplantısı yapıldı.
Eğitim Bölgesi Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı

     Sene Sonu  Müdürler Kurulu Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Karatosun başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve müstakil okul müdürlerinin katılımıyla yapıldı.

      İlçe Millî Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, okul ve kurum müdürlerine hitaben yaptığı konuşmasında, “Başarılı, güzel ve yoğun bir eğitim öğretim yılını geride bıraktık. Emeği geçen idareci arkadaşlarımıza ve sizlerin aracılığıyla bütün öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.İlçe genelindeki okullarda kültürel ve sosyal faaliyetlerde ciddi anlamda ilerleme kaydedildiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, yapılan işlerin iyi anlatılabilmesi için daha fazla gayret gösterilmesi gerektiğini ve çalışmaların Web sitelerine, EBA´ya yüklenerek, iyi örneklerin paylaşımasının son derece önemli olduğunu belirtti. Ayrıca giderek önem kazanan Kodlama ve Robotik kursları için daha fazla okulumuzda atölyelerin açılması gerektiğini belirterek bu konuya hassasiyet gösterilmesi gerektiğini söyledi. Mevcut kaynak ve malzemelerin verimli kullanılması gerektiğini hatırlatan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Karatosun, okullarımızın yaz döneminde bütün onarım işlerini yaparak ve donatım eksikliklerini gidererek, yeni eğitim öğretim yılına hazır girmelerini istiyoruz.” dedi.

    Toplantıda Şube Müdürleri tarafından görevli olduğu bölümler hakkında 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı yılsonu istatistikleri ve bölümlerle ilgili bilgiler aktarıldı. 

    Toplantının devamında okul yöneticilerinden gelen soruları cevaplandıran İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Karatosun, katılımcılara teşekkür ederek iyi niyet dilekleri ile toplantıyı sonlandırdı.

03-07-201803-07-201803-07-201803-07-2018

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.