BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OTSO Yönetiminden Okullarımıza Kırtasiye Desteği

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol Hatırlı, Meclis Başkanı Murat Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte ilçedeki okullarımıza her yıl gerçekleştirdikleri  Kırtasiye Desteği için İlçe Millli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Karatosun´u makamında ziyaret etti.
OTSO Yönetiminden Okullarımıza Kırtasiye Desteği

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol Hatırlı, Genel Sekreter Gürol Erol, Meclis Başkanı Murat Öztürk, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cem Kapitan, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Sakallı ve Salih Yerli ile birlikte her yıl gerçekleştirdikleri  Kırtasiye Desteği için İlçe Millli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Karatosun´u makamında ziyaret etti. OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB )‘nin ülke genelinde oda ve borsalara gönderdiği eğitim yardımları OTSO tarafından ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullara dağıtılacağını söyledi.

Bu yıl 40.000 TL olarak belirlenen tutarın, 50 TL lik kırtasiye paketleri halinde ilçedeki tüm okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere hazırlandığını belirten Hatırlı, TOBB tarafından gönderilen bu yardımların İlçemizde bulunan 23 okuldaki ihtiyaç sahibi 800 öğrenciye dağıtılacağını ifade etti.

Yeni Eğitim Öğretim yılının öğretmen, öğrenci ve veliler için hayırlı olması temenni eden OTSO Başkanı Hatırlı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Karatosun şahsında tüm eğitim camiasına başarılar diledi.

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun ise eğitime verdikleri destekten dolayı OTSO Başkanı Sayın Erol Hatırlı ve tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

18-09-201818-09-2018

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.