BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Bir Sen Eğitime Bakış Çalıştay Raporu
![Eğitim Bir Sen Eğitime Bakış Çalıştay Raporu](/meb_iys_dosyalar/2019_01/09162357_1.jpg)
Eğirim Bir Sen Orhangazi İlçe Temsilcisi Selahattin Siyambaş, Eğitim Bir Sen tarafından hazırlanan Eğitime Bakış 2018 İzleme ve Değerlendirme Raporunu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun´a sundu.
Eğitim Bir Sen tarafından gerçekleştirilen çalıştaylar sonucunda hazırlanan raporu inceleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Karatosun, Siyambaş´a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.