BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tükiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası Planlama Toplantısı Yapıldı.
![Tükiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası Planlama Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_01/17111032_IMG-20190116-WA0027.jpg)
Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürülüğü ve Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu arasında imzalanan protokol çerçevesinde 2018-2019 eğitim öğretim yılında, Türkiye geneli resmi/özel tüm ilkokulu ve ortaokullarda öğrenim gören öğrencilere yönelik ´Tükiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası´ düzenlenmesi konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Gemlik Mesleki Eğitim Merkezi´nden Cengiz Korucu´nun sunumuyla gerçekleşen toplantıya konuyla ilgili görevlendirilen 16 idareci ve öğretmen katıldı.