BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bursa Valisi Yakup Canpolat İlçemizi Ziyaret Etti
![Bursa Valisi Yakup Canpolat İlçemizi Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2019_01/17113629_IMG-20190117-WA0007.jpg)
Bursa Valisi Sayın Yakup Canpolat İlçe daire amirleriye toplantı yapmak ve ilçenin durumu ile ilgili bilgi almak üzere ilçemizi ziyaret etti.
Kaymakamlık makamında daire amirlerini kabul eden Canpolat´a burada ilçenin mevcut profilini ortaya koyan bilgilendirme sunumu yapıldı. Toplantıda hazır bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun da eğitim öğretim faaliayetleriyle ilgili Vali Canpolat´a brifing sundu.