BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Rehber Öğretmenler ,Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri İle Toplantı Yapıldı
![Rehber Öğretmenler ,Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri İle Toplantı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_04/25154128_DSC_0123.jpg)
Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı okullarımızın 2019-2020 eğitim öğretim yılı hazırlık çalışmaları kapsamında Kaymakamlık Toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih ÇELEBİ başkanlığında Rehber Öğretmenler , Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri İle Toplantı Yapıldı. Toplantıya İlçemiz din öğretimine bağlı okul müdürlerinin kurumlarının tanıtım sunusu ile devam edildi.2019/2020 din öğretimine bağlı okulların yapacağı hazırlık çalışmaları hakkında katılan öğretmenlere bilgi verildi.