BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DynEd Dil Eğitim Sisteminde Etkin Performans Gösteren Öğrenciler Ödüllendirildi.

DynEd Dil Eğitim Sisteminde Etkin Performans Gösteren Öğrenciler Ödüllendirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ilk ve ortaöğretim kurumlarında, 4-12. Sınıflarda uygulanmakta olan DynEd Dil Eğitim sisteminde etkin performans gösteren öğrenciler ödüllendirildi. Öğrencilerin 2018 - 2019 Eğitim Öğretim yılı boyunca DynEd Dil Eğitim sistemini kullanma oranları dikkate alınarak yapılan değerlendirmede, İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden Hilal Kökten ilçe ve İl 1.si, Muhammed Enes Güner ilçe 2.si ve Şevval Nisa Kahveci ilçe 3.sü olma başarısını gösterdi.  Dereceye giren öğrenciler ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun'un elinden aldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen ödül töreninde konuşan Karatosun genel olarak yabancı dil öğrenmenin öneminden ve gelecek yaşamlarında öğrencilere getireceği faydalardan bahsederek, onların DynEd çalışmalarındaki performansından dolayı öğrencileri tebrik etti.

Törenin sonunda öğrencilerin bu çalışmalarını koruyarak devam ettirmeleri temennisinde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, bu çalışmalarda emeği geçen İlçe Dyned Koordinatörü, Şube Müdürü İbrahim Taştan'a, Koordinatör Yardımcısı Yasin Şahin'e, öğrencilere çalışmalarında rehberlik eden İmam Hatip Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Halil Karabacak'a teşekkür etti.

24-05-201924-05-201924-05-201924-05-2019

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.