BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı

Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı

2018 - 2019 eğitim öğretim yılı Sene Sonu  Müdürler Kurulu Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Fatih Çelebi, İbrahim Taştan, Kazım Karabacak ve okul müdürlerinin katılımıyla yapıldı.

Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda İlçe Millî Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, başarılı, güzel ve yoğun bir eğitim öğretim yılını geride bıraktıklarını, emeği geçen idareci ve bütün öğretmenlere teşekkür ettiğini söyledi. İlçe genelindeki okullarda kültürel ve sosyal faaliyetlerde ciddi anlamda ilerleme kaydedildiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, yapılan faaliyet, etkinlik ve çalışmaların okul web sitelerine, EBA´ya yüklenerek, iyi örneklerin paylaşılmasının son derece önemli olduğunu belirtti. Ayrıca Milli Eğitim bakanlığının 2023 Eğitim vizyonu çerçevesinde giderek önem kazanan Kodlama ve Robotik gibi kurslar için atölyelerin açılması ve etkin bir şekilde kullanılması gerektiğini belirterek bu konuya hassasiyet gösterilmesi gerektiğini söyledi.

Okullarımızda mevcut kaynak ve malzemelerin verimli kullanılması gerektiğini hatırlatan İlçe Milli Eğitim Müdürü Karatosun, okulların yaz döneminde bütün onarım işlerini yaparak ve donatım eksikliklerini gidererek, yeni eğitim öğretim yılına hazır bir şekilde girmelerinin önemli olduğunu ifade etti.

Toplantıda Şube Müdürleri tarafından görevli olduğu bölümler hakkında 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı yılsonu istatistikleri ve bölümlerle ilgili bilgiler aktarıldı. 

Toplantının devamında okul yöneticilerinden gelen soruları cevaplandıran İlçe Millî Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, katılımcılara teşekkür ederek iyi niyet dilekleri ile toplantıyı sonlandırdı.

21-06-201921-06-201921-06-201921-06-201921-06-2019

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.