BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yerinde İncelendi
![Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yerinde İncelendi](/meb_iys_dosyalar/2019_07/02155124_7ec797eb-725d-4525-b2d4-54a011de2d87.jpg)
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Çelebi 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı yaz döneminde, ilçemizde açılan destekleme ve yetiştirme kurslarını ziyaret ederek ders işleyişi, devam-devamsızlık ve yaşanan sorunlarla ilgili incelemelerde bulundu.
Kurslarda görev alan idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, önümüzdeki yeni eğitim öğretim yılı için öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyoruz.